Vítejte na stránce mé virtuální výstavy, paralelní k Té skutečné, která probíhá v prostorách Univerzitního centru a cukrárny Haas v Telči Nám. Zachariáše z Hradce 2, Telč od 2. 4. do 31. 5. 2024. Otevřeno je denně od 9:00 – 17:00.

Výstava je prodejní

Pokud Vás zaujaly mé fotografie, můžete si je zde v klidu domova prohlédnout a pokud budete mít zájem i objednat výtisky dle Vašich potřeb.

Fotografie vystavené v Univerzitním centru Telč mají rozměry 30 x 45 cm. Aby lépe vynikly, vkládám je pod paspartu do dřevěných rámů.

Cena fotografií včetně rámu o rozměrech 40×60 cm je 2500,- Kč. Platba předem na účet. Realizace do 10 dnů.

U větších rozměrů na kterých fotografie lépe vyniknou je nejvýhodnější tisk na fotoplátno napnuté na dřevěném rámu – ceník a podrobnější informace o tisku na plátna naleznete zde:

Případně lze tisk realizovat i na hliníkovou desku nebo z fotografie vytvořit fototapetu.

V případě Vašeho zájmu mne prosím neváhejte kontaktovat:

telefon: 603 196 760  (i WHATSUP, SIGNAL),

E-mail: info@olivart.cz

Kouzla architektury ve dvou barvách – je hlavním tématem mé výstavy.

Na 50 černobílých fotografiích a dvou a foto plátnech najdete rozmanitost architektury  z různých koutů světa. Krásné linie, křivky, kontrasty, hry světel a stínů, struktury a plochy vynikají nejvíce ve dvou barvách černé a bílé, které stály i u zrodu fotografie samotné.

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1

Lidé z celého světa

Na 12 fotografiích, které se nacházejí v „zadní části – Galerii“  naleznete pohledy do lidských příběhů, náhodných okamžiků a setkání, emocí, tak jak jsem je zachytil v jejich přirozeném prostředí v různých zemích světa.

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1

FotoMandaly – FotoObrazy s duší přírody

Při úpravách fotografií mě zaujala možnost vytvářet z nich obrazy, které jsem jako dítě vídával v kaleidoskopu. Neobvyklá abstraktní tvorba vzniká vrstvami opakujících se struktur z fotografií přírody. Obrazce a mandaly plné fantazie, které promění váš prostor, tvořím také na zakázku
s možností vizualizace návrhu a barevného ladění na přání klienta.

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1

		
		
error: Content is protected !!